page contents

Chcete na ceste vyniknúť? Excelentný strešný box Thule Excellence XT Titan

Na cestách , by ste sa mali cítiť predovšetkým bezpečne a komfortne. V zimnom období je výbava auta o niečo bohatšia. Počnúc snehovými reťazami, až po strešné boxy s dostatkom úložného priestoru. Dnes vám predstavíme strešný box, ktorý svojimi vlastnosťami presahuje klasické strešné boxy a na cestách sa stáva nepochybne výnimočným kúskom.

Objemný kúsok

So strešným boxom Thule Excellence XT Titan bude prevoz batožiny skutočne výnimočný.  Jeho objem sa pohybuje okolo 470 litrov, čo je v značnej miere dosť. Patrí preto medzi strešné boxy, ktoré disponujú veľkým úložným priestorom, čo ocenia najmä tí,  ktorí sa chystajú na dlhšie výlety alebo pre viacčlenné rodiny. Je schopný uložiť až okolo 4 až 5 snowboardov alebo 6 až 8 párov lyží.

Strešný box Thule Motion Sport 600

Skvostná aerodynamika

Výnimočný je takisto svojou aerodynamikou,  ktorá je navyše obohatená o difuzér usmerňujúci prúdenie vzduchu okolo boxu.  Súčasťou balenia je takisto ochranný obal, pre bezpečné skladovanie a ochranu boxu pred vonkajším poškodením.

Špičkový dizajn

Ako jeden z mála strešných boxov, vyniká aj svojim lukratívnym dizajnom.  Čierno titánové prevedenie mu dodáva nádych výnimočnosti a preto budete na ceste neprehliadnuteľní.  Dizajnovú stránku dopĺňa takisto jeho tvar a dvojfarebné prevedenie.

Okrem toho sa môžete tešiť ha niekoľko hi-tech vychytávok. Súčasťou tohto boxu je totiž automatická fixácia zaťaženia alebo integrovaný indikátor. Práve ten slúži k rýchlemu a bezpečnému uchyteniu ktoré prebieha automaticky. Jeho uchytenie je preto nielen jednoduché ale navyše pohodlné a komfortné.

strešný box Thule Excellence XT Titan

Ak si chcete byť navyše stopercentne istí bezpečnosťou pred neželanou krádežou, strešný box Thule Excellence XT Titan obsahuje aj centrálny uzamykací systém,  ktorý vašu batožinu ochráni pred krádežou.

Niet divu, že v sebe názov tohto boxu nesie slovo Excelencia. Je to totiž jeden zo strešných boxov, ktorý nesmie chýbať vo výbave žiadneho šoféra ktorý sa chce cítiť bezpečne a lukratívne aj na cestách.