page contents

Cyklistika v plnom prúde!

Leto je na svojom začiatku a s pekným počasím v nás vzrastá chuť športovať. Slnko priam volá k tomu, aby sme si vzali svoje bicykle a vyrazili na potulky mestom či prírodou. Našťastie je na Slovensku veľa kvalitných cyklistických tratí, a tak sú možnosti naozaj široké. Čo však robiť v prípade, že je vaša obľúbená trať vzdialená desiatky či stovky kilometrov? Už sa viac nemusíte obmedzovať iba na trate, ktoré sú blízko!

3376Nie každý má vytrvalostné schopnosti na takej úrovni, že by zvládol bicyklovať niekoľko desiatok kilometrov a až potom by sa dostal k trati. Existuje však rozumné a veľmi efektívne riešenie, ktoré vás problémov s prenášaním bicyklov zbaví raz a navždy! Tým riešením sú nosiče na bicykle!

Nosiče bicyklov sa pripevňujú na ťažné zariadenie vozidla. Celú prácu tak za vás odvedie vaše auto. Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie ponúkajú možnosť pripevnenie jedného alebo viacerých bicyklov a ich bezpečného presunu na ľubovoľné miesto. Na svoju obľúbenú trať tak môžete priniesť bicykle celej rodiny, a to na jediný krát!

Tieto nosiče sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov a vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a montážou. Prípravu tak zvládne naozaj každý. Použité suroviny sú zárukou dlhej životnosti. Vďaka inteligentnému spôsobu pripínania sa nemusíte obávať straty bicykla počas cesty. Flexibilita cyklo nosičov umožňuje ich implementáciu prakticky do každého osobného vozidla. Ponúkajú tak naozaj rýchly, jednoduchý, a najmä efektívny prenos bicyklov kamkoľvek – a to aj do zahraničia.

Potešte seba, svoju rodinu a blízkych dokonalým cyklistickým výletom, ktorý si vďaka nosičom bicyklov naozaj užijete. Preskúmajte ďaleké cyklistické trate a vychutnajte si úžasnú atmosféru cyklistiky!

Autorské právo: warrengoldswain / 123RF Reklamní fotografie